Ogłoszenia

@bezimienna

Rozpoczął się nowy miesiąc tematyczny - #miesiąc_wampiry_vs_wilkołaki. Kliknijcie w tej link https://discord.com/channels/372781094430441473/740547374761639967/915668058318700585 żeby przenieść się do wiadomości wyjaśniającej o co biega. Znajduje się tam również reakcja w którą należy kliknąć aby bot nadał wam rolę frakcji. Jeżeli komuś ten link nie działa, to daję znać, że wiadomość którą należy kliknąć jest przypięta.

@bezimienna

Zmian część II Zrobiłam lekki porządek w kanałach (tak, to moje hobby). Największe zmiany dotknęły zakładki ze współpracą, która została przemianowana na wasze i nasze projekty. Zostały również dodane kanały na rozmowy dotyczące poszczególnych stron i projektów, takie jak #bazarkowe_rozmowy, #edenowe_rozmowy i #bezimienne_rozmowy. Macie jakieś spostrzeżenia odnośnie zawartości tych stron i chcecie się nimi podzielić? Możecie zrobić to tam. ❤️

@bezimienna

Zmian część I Ponieważ planuję pozmieniać sporo na serwerze, postanowiłam podzielić to w mniejsze części. Dzisiaj wrzucam naprawdę mikro porcję. 1. Powstały dwa nowe kanały: #powitania na wiadomości o dołączeniach do serwera oraz #o_nas na przedstawienie się naszej społeczności. Zachęcam do napisania czegoś o sobie i obsypywania ludzi reakcjami. Jeżeli ktoś was czymś zaciekawił to nie wahajcie się rozpocząć z nim rozmowy na #pogaduszki, #ogólnie_o_tekstówkach albo dowolnym innym, pasującym kanale. 2. Ze względu na to, że przez kilka lat istnienia TGFka przewinęło się przez niego dużo ludzi, mamy naprawdę pokaźną listę przewinień, warnów i banów. Ze względu na to, że sporo z nich nie zostało rozdanych przeze mnie + naprawdę wierzę w to, że ludzie się zmieniają i potrafią spojrzeć z dystansu na to co się tu kiedyś działo, zdecydowałam się zresetować licznik warnów i banów. Jeżeli ktoś postanowi powrócić do naszej społeczności, to może to zrobić i zacząć z czystą kartą. Proces ten może mi chwilę zająć, ale postaram się aby nie trwało to zbyt długo.

@bezimienna

Zapraszam wszystkich TGFkowiczów do udziału w Inktoberze. Oryginalnie wyzwanie polega na tym, aby codziennie przez cały październik rysować tuszem jedną pracę związaną z hasłem z poniższej listy. Na naszym serwerze nieco od tego odchodzimy – ponieważ nie wszyscy mają ochotę tworzyć coś tuszem, na TGFie tworzymy szeroko pojęte *absolutnie cokolwiek*. Przyjmujemy figurki z kasztanów, wiersze, makijaże, selfie, posty na PBFach, obiadki, memy, domki w Minecraft i wszystko inne co tylko przyjdzie wam do głowy. Jedyna zasada jest taka, że praca musi zostać wykonana przez was. 1. Swoje prace wrzucamy na #nasza_twórczość od 1 do 31 października. 2. Wrzucenie przynajmniej jednej pracy i oznaczenie jej hasztagiem #inktober2021 będzie nagrodzone permanentną rangą @Inktober 2021. 3. Miłej zabawy i dużej ilości weny. <3 Jeżeli chcecie obejrzeć prace z zeszłych lat wpiszcie w wyszukiwarkę #inktober2020 i #inktober2019.

@bezimienna

(Rolę możecie dodać już teraz, pingi pojawią się niedługo <3)

@bezimienna

Polska strona poświęcona grom tekstowym W związku z ruszeniem naszej strony https://tgfab.pl/ dodałam nową rolę - @TGFab.pl. Dodanie jej sprawi, że będziecie powiadamiani o wszystkich komentarzach, wpisach na forum i innych nowinkach Możecie to zrobić tutaj --> https://discord.com/channels/372781094430441473/522552781891043329/779779224915542087

@bezimienna

🌻 Ponownie potrzeba ludków do robienia następujących rzeczy: - Dodawanie nowych tematów tygodnia. - Robienie podsumowań tematów tygodnia. - Wymyślanie ciekawych miesięcy tematycznych i rzeczy, które mogłyby ludzi w te miesiące tematyczne zaangażować (jakieś karaoke party? wspólne granie? zaproszenie mistrza gry, który poprowadzi nam sesję?). - Pilnowanie porządku i tego żeby wszystkie opisy i nazwy kanałów były aktualne. - Stopowanie kłótni. - Banowanie jejów. - Wysyłanie ładnych obrazków i tworzenie pozytywnej atmosfery. Wymagania to: - Po prostu bądź... - ...ale jeżeli przy okazji masz więcej niż 18 lat, nie obrażasz się zbyt łatwo, wiesz, że ludzie popełniają błędy i potrafisz odpuścić, to będzie super. Dodatkowe info: - Nie, nie musisz siedzieć na serwerze 24/7. - Nasz serwer nie jest jakąś strefą bez spin i przekleństw. Wszyscy jesteśmy dorośli. Reagujemy tylko jak ktoś na serio przesadza, najlepiej na priv, żeby nie robić szumu na głównym czacie. Chętnych zapraszam do wysłania do mnie wiadomości prywatnej.

@bezimienna

🤔 Wiele osób już zauważyło i zadawało pytania, więc wrzucam wyjaśnienie - do składu administracyjnego dołączył niedawno Tyru. Planujemy zrobić razem coś fajnego dla serwera i tekstówek, ale zajmie nam to jeszcze chwilę, więc na jego wejście smoka musicie poczekać. Mam nadzieję, że wytrzymacie. ❤️

@bezimienna

🌻 Chciałam dobrze, wyszło jak zawsze. Role offtopowe były niewypałem i ciągle się psuły, więc wykorzystując to, że trzeba było zrobić porządek z nieużywanymi kanałami, wykonując fuzję wywaliłam również te zbędne role, które niestety przyniosły więcej kłopotu niż pożytku. Jeżeli ktoś kącik hobbystystyczny ma w nosie, to może go usunąć ze swojego życia na #dodaj_sobie_role, czyli jest "po staremu".

@bezimienna

❄️ Został zaktualizowany #regulamin (punkt 13 zasad) i wymaganie akceptacji. @everyone